Banner

Kadra

kadra

Nasza kadra została dobrana z najwyższą starannością w trosce o dobro naszych wychowanków. Tworzy ją grupa kreatywnych, młodych i w pełni wykształconych nauczycielek, pracujących pod nadzorem doświadczonego dyrektora przedszkola.

Pani Ewelina

 • dyrektor przedszkola
 • magister – Pedagogika Wczesnoszkolna

Przestańmy być poważni a nauczmy się poważnie bawić z dziećmi, bo one nie są głupsze od dorosłych, tylko mają mniej doświadczenia, a to, czego pragną najbardziej, to być przez nas kochane.

Pani Dagmara

 • wychowawca w grupie BIEDRONEK
 • magister – Pedagogika – Zintegrowana Edukacja
  Wczesnoszkolna i Edukacja Przedszkolna

Ukończyłam studia magisterskie w Wyżej Szkole Administracji w Bielsku – Białej na kierunku pedagogika, specjalność Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Edukacja Przedszkolna.

Praca z dziećmi pozytywnie nastawia mnie do życia. Moja twórcza wyobraźnia i chęć rozwijania się sprawia, że praca w przedszkolu jest dla mnie niesamowitą radością i satysfakcją, a także cennym doświadczeniem. Staram się wkładać całe swoje serce w przygotowanie zajęć i uśmiechem troszczyć się o dobro każdego dziecka. Praca z dziećmi daje mi bardzo dużo satysfakcji i dostarcza wiele radości. Staram się dobierać nowatorskie metody, aby umożliwić dziecku maksymalne poznanie otaczającego go świata.

Pani Ania

 • wychowawca w grupie KONICZYNEK
 • Licencjat – zintegrowana edukacja wczesnoszkolna
  i wychowanie przedszkolne

  Magister – pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
  z terapią pedagogiczną

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych w Cieszynie o specjalności Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne oraz Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza z Terapią Pedagogiczną.

Dzięki praktykom w trakcie studiów oraz aktywnym wolontariacie i dodatkowych kursach mogłam zdobyć potrzebne doświadczenie w pracy z dziećmi, które teraz z wielką chęcią wykorzystuję w pracy. Staram się kierować zasadą, że każde dziecko jest indywidualnością, do której należy podejść w odpowiedni sposób. Pragnę rozwijać możliwości i zainteresowania dzieci oraz rozwiązywać te mniejsze i większe ich problemy.  Nie ma dla mnie większej nagrody niż uśmiech dziecka. Praca daje mi wiele radości i satysfakcji, tym samym chcę się ciągle rozwijać i poszerzać zakres swoich wiadomości i umiejętności, aby jak najwięcej dać od siebie dzieciom.

 Czas wolny poświęcam rodzinie i aktywnościom na świeżym powietrzu.  

Pani Sylwia

 • wychowawca w grupie MOTYLKÓW
 • Licencjat – Oligofrenopedagogika – Kolegium Nauczycielskie w Bielsku-Białej


Ukończyłam trzy letnie studia licencjackie w Kolegium Nauczycielskim w Bielsku – Białej na kierunku oligofrenopedagogika. W czasie trwania studiów uczestniczyłam w wielu praktykach zawodowych w szkołach i przedszkolach specjalnych. Cykliczne spotkania w ośrodkach specjalnych pozwoliły mi zdobyć doświadczenie i wiedzę, którą mogę wykorzystać w pracy z dziećmi ze szczególnymi troskami. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji, a nagrodą jest ich uśmiech i zadowolenie oraz postępy w rozwoju fizycznym i umysłowym.
Czas wolny poświęcam swoim pociechą oraz ruchu na świeżym powietrzu.

Pani Karolina

 • wychowawca w grupie PSZCZÓŁEK
 • Magister – Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna

  Licencjat – Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna
  i Wychowanie Przedszkolne

Jestem magistrem o specjalności „Edukacja elementarna z terapią pedagogiczną” ukończonej na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.
Wcześniejsze studia polonistyczne porzuciłam ze względu na odnalezienie własnego powołania, którym jest praca z dziećmi. Przebywanie z nimi sprawia mi mnóstwo przyjemności, uczy ciągłej pomysłowości i kreatywności ponieważ nigdy nie wiadomo, czym zaskoczy nas dziecko. Praca w przedszkolu daje mi spełnienie oraz satysfakcję ponieważ wiem, że jestem komuś potrzebna, cieszę się widząc codziennie uśmiechy na twarzach podopiecznych i staram się, by nie schodziły z ich buzi przez cały dzień. Przebywanie tak często w towarzystwie najmłodszych pozwala na pielęgnowanie wewnętrznego dziecka, które każdy z nas ma w sobie, lecz nie zawsze o tym pamięta. W pracy z dziećmi kieruję się zasadą, aby każde z nich robiło rzeczy, które go cieszą, rozwijają i kształtują jego zdolności.

Pani Iza

 • wychowawca w grupie SŁONECZEK
 • magister – Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna
  i Wychowanie Przedszkolne

Ukończyłam trzyletnie studia licencjackie w Kolegium Nauczycielskim w Bielsku-Białej o profilu oligofrenopedagogika. Dodatkowo ukończyłam również uzupełniające studia magisterskie na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne.

W trakcie studiów miałam okazję pracować z dziećmi i poznać ich problemy oraz radości. Szczególnym doświadczeniem była praca z dziećmi niepełnosprawnymi, która przynosiła wiele satysfakcji, gdyż wspólny wysiłek i zaangażowanie dawały wspaniałe i pożądane efekty. Od wielu lat interesuję się sztuką i plastyką, prowadziłam zajęcia plastyczne w szkole i na zajęciach terapeutycznych z dziećmi upośledzonymi. Ważnym celem wychowania plastycznego jest zapoczątkowanie wszechstronnego i harmonijnego rozwoju możliwości twórczych dziecka oraz przygotowanie do twórczego działania.

Pani Ewelina

 • wychowawca w grupie SŁONECZEK
 • magister – Pedagogika Wczesnoszkolna

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogicznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Od czasu ukończenia studiów pracuję w zawodzie nauczyciela. To, co wyniosłam ze studiów, to zdanie: „Czego dziecko nie dostanie, rzadko potem umie dać innym”. Z tą wiedza ruszyłam do pracy aby dawać; wkrótce okazało się, że dużo dostałam…

Co ja daję dzieciom? Siebie! Przyjaźń. Ofiarowuję im wiedzę o świecie, dodaję wiary we własne siły, uczę nie rezygnować z marzeń…

Co ja dostaję od dzieci? je same! Uśmiech, radość, przyjaźń… Banalne? Nieprawda! Moje dzieci zawsze przypominają mi, jak to jest cieszyć się bez powodu, domagać się ze wszystkich sił tego, czego się pragnie.

Jestem ciągle zdumiona ich tokiem myślenia, spostrzegawczością. Nie stawiam granic tematom naszych rozmów. Są to dla mnie najważniejsi rozmówcy, bo ich wyobrażenia są tak rzeczywiste, sformułowania tak proste a opinie zawiłe, banalne, rzetelne…

W tym zawodzie trzeba mieć dziecko w sobie, być trochę dzieckiem, żeby rozumieć się nawzajem z podopiecznymi.

To kim teraz jestem zawdzięczam tym wszystkim chwilom, kiedy będąc ważnym dorosłym z wiedzą i doświadczeniem pielęgnowałam w sobie te najpiękniejsze cechy dziecka – radość!

Dlatego wiem, że ważne jest nie tylko doskonalenie warsztatu pracy, jak np. poszukiwanie ciekawych metod pracy, twórczych rozwiązań ale również jak ważna jest nieustająca praca nad samym sobą!

Pani Magda

 • wychowawca w grupie STOKROTEK
 • Licencjat – Pedagogika Wczesnoszkolna
  i Przedszkolna

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika o specjalizacji pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, które zdobyłam na praktykach w różnych szkołach oraz przedszkolach. Byłam wychowawcą na licznych koloniach oraz uczyłam dzieci w przedszkolu języka angielskiego.
Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji. Najbardziej cieszy mnie ich uśmiech, który widzę każdego dnia oraz efekty ciężkiej pracy. Interesuję się fotografią, śpiewem i tańcem. Do niedawna występowałam w zespole wokalnym, który osiągał liczne sukcesy zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Pani Patrycja

 • nauczyciel wspomagający w grupie STOKROTEK
 • Licencjat – Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

Jestem studentka studiów magisterskich o specjalności Edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam prowadząc zajęcia taneczne i sportowe w naszym przedszkolu, a także na siłowniach. To właśnie wtedy odkryłam jak wiele satysfakcji daje kierowanie rozwojem młodych ludzi, obserwowanie postępów jakie robią oraz uśmiech pojawiający się na ich twarzach na widok nauczyciela. Po ukończeniu studiów licencjackich postanowiłam wiec nie zwlekać i rozpocząć prace w zawodzie aby na co dzień z przyjemnością obserwować rozwój moich podopiecznych i robić wszystko by był prawidłowy i harmonijny.

Pani Kasia

 • wychowawca w grupie ŻABEK
 • Magister – Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna
  i Wychowanie Przedszkolne
  Jestem absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na kierunku
  Edukacja Zintegrowana Wczesnoszkolna
  i Wychowanie Przedszkolne.

Pracuję z dziećmi od czasu ukończenia studiów. Zdobywałam doświadczenie pracując w przedszkolu jako wychowawca, z dziećmi we wszystkich grupach wiekowych. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość, stając się nie tylko moim zawodem, ale także wielka pasją. W swej pracy staram się podążać za dzieckiem, dając mu wsparcie, poczucie bezpieczeństwa i akceptacji oraz możliwość wszechstronnego rozwoju.
Z ogromną radością i dumą patrzę na postępy moich przedszkolaków, a każdą radość dzielę z nimi. Zależy mi na tym, żeby atmosfera w naszym przedszkolu była radosna, pełna ciepła i szacunku, a dzieci chętnie przychodziły do przedszkola oraz wracały z niego z uśmiechem na twarzy.

Pani Ania

 • urlop macierzyński

Prowadzący zajęcia dodatkowe

 • Ogólnopolski System Rozrywki Ruchowej „Przedszkoliada”
  – piłka nożna
 • mgr AGNIESZKA BRZEZICKA – logorytmika
 • mgr PATRYCJA NALBORCZYK – język angielski
 • mgr ALEKSANDRA CHMIEL – ceramika
 • mgr JADWIGA NABIELSKA – gimnastyka korekcyjna
 • mgr MAJA KOZIOŁ – taniec
 • PATRYCJA RYCHTA – fitness aerobik
 • SAMANTA KLIŚ, DOROTA WRÓBEL – szachy
 • KS. KRZYSZTOF ADAMSKI – religia
 • SZKÓŁKA „AKTYWNE DZIECIAKI” – basen
 • mgr ANNA PIETRASINA – instruktor yogi dla dzieci

SPECJALIŚCI:

 • mgr DOMINIKA SZEWIECZEK – psycholog
 • mgr ANNA KUŚ – pedagog
 • mgr KAROLINA BASTA – pedagog
 • SYLWIA ZWOLSKA – oligofrenopedagog
 • mgr ANETA ORAWIEC – logopeda
 • mgr BEATA CZUB – fizjoterapeuta

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress