Banner
Banner

Kadra

kadra

Nasza kadra została dobrana z najwyższą starannością w trosce o dobro naszych wychowanków. Tworzy ją grupa kreatywnych, młodych i w pełni wykształconych nauczycielek, pracujących pod nadzorem doświadczonego dyrektora przedszkola.

Pani Ewelina

 • Dyrektor przedszkola
 • magister – Pedagogika Wczesnoszkolna

Przestańmy być poważni a nauczmy się poważnie bawić z dziećmi, bo one nie są głupsze od dorosłych, tylko mają mniej doświadczenia, a to, czego pragną najbardziej, to być przez nas kochane.

Pani Iza

 • magister – Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna
  i Wychowanie Przedszkolne

Ukończyłam trzyletnie studia licencjackie w Kolegium Nauczycielskim w Bielsku-Białej o profilu oligofrenopedagogika. Dodatkowo ukończyłam również uzupełniające studia magisterskie na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne.

W trakcie studiów miałam okazję pracować z dziećmi i poznać ich problemy oraz radości. Szczególnym doświadczeniem była praca z dziećmi niepełnosprawnymi, która przynosiła wiele satysfakcji, gdyż wspólny wysiłek i zaangażowanie dawały wspaniałe i pożądane efekty. Od wielu lat interesuję się sztuką i plastyką, prowadziłam zajęcia plastyczne w szkole i na zajęciach terapeutycznych z dziećmi upośledzonymi. Ważnym celem wychowania plastycznego jest zapoczątkowanie wszechstronnego i harmonijnego rozwoju możliwości twórczych dziecka oraz przygotowanie do twórczego działania.

Pani Ania

 • Oligofrenopedagogika – Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

Z wykształcenia jestem oligofrenopedagogiem, ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Poprzez różnorodne praktyki w czasie studiów zdobyłam doświadczenie w pracy z dziećmi wymagającymi szczególnej troski.
Każde dziecko, to mała osóbka, która potrzebuje indywidualnego podejścia, zrozumienia, z której emanuje szczery uśmiech, radość i pełen entuzjazm do życia. W swojej pracy staram się w sposób indywidualny podchodzić do każdego dziecka, wsłuchiwać się w jego potrzeby po to, aby lepiej go zrozumieć. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i dostarcza wiele radości.

W wolnych chwilach czytam, słucham dobrej muzyki i podróżuję.

Pani Ewelina

 • magister – Pedagogika Wczesnoszkolna

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogicznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Od czasu ukończenia studiów pracuję w zawodzie nauczyciela. To, co wyniosłam ze studiów, to zdanie: „Czego dziecko nie dostanie, rzadko potem umie dać innym”. Z tą wiedza ruszyłam do pracy aby dawać; wkrótce okazało się, że dużo dostałam…

Co ja daję dzieciom? Siebie! Przyjaźń. Ofiarowuję im wiedzę o świecie, dodaję wiary we własne siły, uczę nie rezygnować z marzeń…

Co ja dostaję od dzieci? je same! Uśmiech, radość, przyjaźń… Banalne? Nieprawda! Moje dzieci zawsze przypominają mi, jak to jest cieszyć się bez powodu, domagać się ze wszystkich sił tego, czego się pragnie.

Jestem ciągle zdumiona ich tokiem myślenia, spostrzegawczością. Nie stawiam granic tematom naszych rozmów. Są to dla mnie najważniejsi rozmówcy, bo ich wyobrażenia są tak rzeczywiste, sformułowania tak proste a opinie zawiłe, banalne, rzetelne…

W tym zawodzie trzeba mieć dziecko w sobie, być trochę dzieckiem, żeby rozumieć się nawzajem z podopiecznymi.

To kim teraz jestem zawdzięczam tym wszystkim chwilom, kiedy będąc ważnym dorosłym z wiedzą i doświadczeniem pielęgnowałam w sobie te najpiękniejsze cechy dziecka – radość!

Dlatego wiem, że ważne jest nie tylko doskonalenie warsztatu pracy, jak np. poszukiwanie ciekawych metod pracy, twórczych rozwiązań ale również jak ważna jest nieustająca praca nad samym sobą!

Pani Ola

 • Magister – Pedagogika – Edukacja Wczesnoszkolna i Sztuka

  Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika, w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i sztuki

Doświadczenie zdobywałam na praktykach i warsztatach gdzie miałam możliwość pracy z dorosłymi i dziećmi niepełnosprawnymi oraz podczas długoletniego pobytu w Wielkiej Brytanii, pracując z dziećmi w różnym wieku.

Jestem doświadczoną i szczęśliwą mamą czwórki wyjątkowych dzieci więc praca w przedszkolu jest dla mnie nie tylko pasją ale także spełnieniem marzeń.
Uwielbiam to miejsce ale przede wszystkim uwielbiam dzieci.

Według mnie dzieci pragną ciepła, uwagi i zrozumienia.
Należy dać im poczuć, że są ważne, być dla nich wzorem, opiekować się z sercem, empatią oraz posiadać przy tym nieograniczone pokłady cierpliwości a rozumienie ich wewnętrznego świata i wnikanie w ich uczucia warunkuje doborem odpowiednich metod wychowania i nauczania.

W wolnych chwilach zatracam się w ciekawej książce.
Lubię też aktywnie spedzać czas podróżujac z dziećmi, pokazując im świat oraz różnorodne kultury i obyczaje..

Pani Paulina

 • Jestem studentką studiów magisterskich na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z elementami logopedii.

  Ukończyłam studia licencjackie na kierunku filologia polska o specjalizacji nauczycielskiej.

Doświadczenie nabyłam na praktykach studenckich, gdzie miałam okazję pracować z dziećmi w różnym wieku. Jako nauczyciel na praktykach studenckich zawsze rzetelnie wykonywałam powierzone mi obowiązki.

Prowadząc lekcje kładłam nacisk na cele dydaktyczne, jak i zarówno wychowawcze. Posiadam również doświadczenie w pracy z dziećmi wymagającymi szczególnej uwagi.

Jestem osobą otwartą i energiczną. W pracy z dziećmi pragnę je zrozumieć i okazać im empatię. Staram się pielęgnować takie cechy jak: asertywność oraz umiejętność budowania autorytetu, w taki sposób, aby uczniowie szanowali mnie oraz innych nauczycieli. Chciałabym, żeby miały we mnie oparcie oraz czuli się potrzebni w społeczeństwie. Bardzo ważne dla mnie jest to, aby dzieci nabyły wiedzę niezbędną im do rozpoczęcia nauki w szkole.

Według mnie istotna w pracy z dziećmi jest cierpliwość oraz wyjątkowa umiejętność komunikacji z poszczególnymi grupami wiekowymi.

Prywatnie kocham zwierzęta i podróże, interesuję się książkami, sportem oraz postuluję zdrowy tryb życia.

Pani Patrycja

 • Magister – Pedagogika Przedszkolna, wczesnoszkolna i oligofrenopedagogika

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas licznych praktyk w placówkach przedszkolnych, szkolnych oraz podczas trzyletniej pracy w przedszkolu. Praca z dziećmi dostarcza mi mnóstwo radości, satysfakcji oraz daje poczucie spełnienia.

W pracy staram się do każdego dziecka podchodzić indywidualnie, motywować i wspierać w pokonywaniu trudności. Dbam o to by każde dziecko czuło się kochane i akceptowane.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą 4-letniego synka. Uwielbiam podróże, górskie wędrówki i aktywny tryb życia.

Pani Alicja

 • Ukończyłam studia inżynierskie na kierunku Logistyka i Transport lecz praca z dziećmi od zawsze była w kręgu moich zainteresowań, dlatego podjęłam w tym kierunku odpowiednie studia.

W czasie mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej miałam okazję pracować z dziećmi w różnym wieku dzięki czemu zyskałam cenne doświadczenie oraz wiem, że potrafią sobie poradzić w różnych sytuacjach. Praca z dziećmi to nie obowiązek, praca z dziećmi to satysfakcja.
Miłośniczka zwierząt, szczególnie kotów. W wolnych chwilach lubię grać w szachy oraz siatkówkę.

Pani Karolina

 • URLOP MACIERZYŃSKI
 • Magister – Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna

  Licencjat – Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna
  i Wychowanie Przedszkolne

Jestem magistrem o specjalności „Edukacja elementarna z terapią pedagogiczną” ukończonej na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.
Wcześniejsze studia polonistyczne porzuciłam ze względu na odnalezienie własnego powołania, którym jest praca z dziećmi. Przebywanie z nimi sprawia mi mnóstwo przyjemności, uczy ciągłej pomysłowości i kreatywności ponieważ nigdy nie wiadomo, czym zaskoczy nas dziecko. Praca w przedszkolu daje mi spełnienie oraz satysfakcję ponieważ wiem, że jestem komuś potrzebna, cieszę się widząc codziennie uśmiechy na twarzach podopiecznych i staram się, by nie schodziły z ich buzi przez cały dzień. Przebywanie tak często w towarzystwie najmłodszych pozwala na pielęgnowanie wewnętrznego dziecka, które każdy z nas ma w sobie, lecz nie zawsze o tym pamięta. W pracy z dziećmi kieruję się zasadą, aby każde z nich robiło rzeczy, które go cieszą, rozwijają i kształtują jego zdolności.

Prowadzący zajęcia dodatkowe

 • FOOTBALL ACADEMY – piłka nożna
 • mgr SEBASTIAN CHMIEL – rytmika
 • mgr ADRIANNA MAZUR – język angielski
 • JUSTYNA HOWDEN –  zajęcia z native speakerem
 • mgr JADWIGA NABIELSKA – gimnastyka korekcyjna
 • mgr MAJA KOZIOŁ – taniec
 • SAMANTA KLIŚ, DOROTA WRÓBEL – szachy
 • diakon TOMASZ KRAMARCZYK – religia
 • JUSTYNA HOWDEN –  karate

SPECJALIŚCI:

 • mgr MAGDALENA KWIECIŃSKA – psycholog
 • mgr ANETA ORAWIEC – logopeda
 • mgr BEATA CZUB – fizjoterapeuta

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress