Banner
Banner

Kadra

kadra

Nasza kadra została dobrana z najwyższą starannością w trosce o dobro naszych wychowanków. Tworzy ją grupa kreatywnych, młodych i w pełni wykształconych nauczycielek, pracujących pod nadzorem doświadczonego dyrektora przedszkola.

Pani Ewelina

 • Dyrektor przedszkola
 • magister – Pedagogika Wczesnoszkolna

Przestańmy być poważni a nauczmy się poważnie bawić z dziećmi, bo one nie są głupsze od dorosłych, tylko mają mniej doświadczenia, a to, czego pragną najbardziej, to być przez nas kochane.

Pani Iza

 • magister – Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna
  i Wychowanie Przedszkolne

Ukończyłam trzyletnie studia licencjackie w Kolegium Nauczycielskim w Bielsku-Białej o profilu oligofrenopedagogika. Dodatkowo ukończyłam również uzupełniające studia magisterskie na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne.

W trakcie studiów miałam okazję pracować z dziećmi i poznać ich problemy oraz radości. Szczególnym doświadczeniem była praca z dziećmi niepełnosprawnymi, która przynosiła wiele satysfakcji, gdyż wspólny wysiłek i zaangażowanie dawały wspaniałe i pożądane efekty. Od wielu lat interesuję się sztuką i plastyką, prowadziłam zajęcia plastyczne w szkole i na zajęciach terapeutycznych z dziećmi upośledzonymi. Ważnym celem wychowania plastycznego jest zapoczątkowanie wszechstronnego i harmonijnego rozwoju możliwości twórczych dziecka oraz przygotowanie do twórczego działania.

Pani Ania

 • Oligofrenopedagogika – Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

Z wykształcenia jestem oligofrenopedagogiem, ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Poprzez różnorodne praktyki w czasie studiów zdobyłam doświadczenie w pracy z dziećmi wymagającymi szczególnej troski.
Każde dziecko, to mała osóbka, która potrzebuje indywidualnego podejścia, zrozumienia, z której emanuje szczery uśmiech, radość i pełen entuzjazm do życia. W swojej pracy staram się w sposób indywidualny podchodzić do każdego dziecka, wsłuchiwać się w jego potrzeby po to, aby lepiej go zrozumieć. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i dostarcza wiele radości.

W wolnych chwilach czytam, słucham dobrej muzyki i podróżuję.

Pani Ewelina

 • magister – Pedagogika Wczesnoszkolna

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogicznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Od czasu ukończenia studiów pracuję w zawodzie nauczyciela. To, co wyniosłam ze studiów, to zdanie: „Czego dziecko nie dostanie, rzadko potem umie dać innym”. Z tą wiedza ruszyłam do pracy aby dawać; wkrótce okazało się, że dużo dostałam…

Co ja daję dzieciom? Siebie! Przyjaźń. Ofiarowuję im wiedzę o świecie, dodaję wiary we własne siły, uczę nie rezygnować z marzeń…

Co ja dostaję od dzieci? je same! Uśmiech, radość, przyjaźń… Banalne? Nieprawda! Moje dzieci zawsze przypominają mi, jak to jest cieszyć się bez powodu, domagać się ze wszystkich sił tego, czego się pragnie.

Jestem ciągle zdumiona ich tokiem myślenia, spostrzegawczością. Nie stawiam granic tematom naszych rozmów. Są to dla mnie najważniejsi rozmówcy, bo ich wyobrażenia są tak rzeczywiste, sformułowania tak proste a opinie zawiłe, banalne, rzetelne…

W tym zawodzie trzeba mieć dziecko w sobie, być trochę dzieckiem, żeby rozumieć się nawzajem z podopiecznymi.

To kim teraz jestem zawdzięczam tym wszystkim chwilom, kiedy będąc ważnym dorosłym z wiedzą i doświadczeniem pielęgnowałam w sobie te najpiękniejsze cechy dziecka – radość!

Dlatego wiem, że ważne jest nie tylko doskonalenie warsztatu pracy, jak np. poszukiwanie ciekawych metod pracy, twórczych rozwiązań ale również jak ważna jest nieustająca praca nad samym sobą!

Pani Patrycja

 • Magister – Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

Jestem absolwentką studiów magisterskich o specjalności Edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam prowadząc zajęcia taneczne i sportowe w naszym przedszkolu, a także na siłowniach. To właśnie wtedy odkryłam jak wiele satysfakcji daje kierowanie rozwojem młodych ludzi, obserwowanie postępów jakie robią oraz uśmiech pojawiający się na ich twarzach na widok nauczyciela. Po ukończeniu studiów licencjackich postanowiłam wiec nie zwlekać i rozpocząć prace w zawodzie aby na co dzień z przyjemnością obserwować rozwój moich podopiecznych i robić wszystko by był prawidłowy i harmonijny.

Pani Zofia

Jestem studentką Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Katowicach na kierunku Psychologia.  Jedną z cudownych rzeczy, które można zaobserwować w przedszkolu jest to, że wszyscy jesteśmy różni, mamy inną osobowość i charakter. Dlatego ważne jest, aby każde dziecko poznać jak najlepiej i podejść w określony sposób, tak, żeby współpraca była owocna dla obu stron.

Praca z dziećmi uczy mnie codziennie czegoś nowego, nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Każdy dzień to mała wielka przygoda, której warto kierować wiatr w żagle.

W wolnych chwilach od nauki i pracy, uciekam do lasu, w góry lub nad jezioro poleżeć w hamaku i zapomnieć o wszystkim… no może nie do końca… O kocie czekającym w mieszkaniu zapominać nie można! 😉

Pani Kasia

 • Magister – Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna
  i Wychowanie Przedszkolne
  Jestem absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na kierunku
  Edukacja Zintegrowana Wczesnoszkolna
  i Wychowanie Przedszkolne.

Pracuję z dziećmi od czasu ukończenia studiów. Zdobywałam doświadczenie pracując w przedszkolu jako wychowawca, z dziećmi we wszystkich grupach wiekowych. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość, stając się nie tylko moim zawodem, ale także wielka pasją. W swej pracy staram się podążać za dzieckiem, dając mu wsparcie, poczucie bezpieczeństwa i akceptacji oraz możliwość wszechstronnego rozwoju.
Z ogromną radością i dumą patrzę na postępy moich przedszkolaków, a każdą radość dzielę z nimi. Zależy mi na tym, żeby atmosfera w naszym przedszkolu była radosna, pełna ciepła i szacunku, a dzieci chętnie przychodziły do przedszkola oraz wracały z niego z uśmiechem na twarzy.

Pani Klaudyna

 • Magister – Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna
  i Wychowanie Przedszkolne

  Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne.

Pracę z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz młodzieżą szkolną rozpoczęłam w 2009 roku. Moje doświadczenie bez wątpienia wzbogaciło pojawienie się własnych dzieci. Dziś jako nauczyciel, a także rodzic staram się zrobić wszystko, by dzieci powierzone w moje ręce były traktowane w sposób, jakiego oczekiwałabym od opiekuna moich własnych pociech. Staram się kierować naturalną u dzieci predyspozycją do nauki i rozwoju, w taki sposób, by „skrzydła“ rozwinięte w przedszkolu niosły je przez kolejne etapy edukacji. Wolny czas poświęcam na aktywność fizyczną, propagując zdrowy styl życia.

Pani Angelika

 • Jestem studentką studiów pedagogicznych na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego o specjalności Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne.

Moim marzeniem zawsze była praca z dziećmi. Pojawienie się na świecie moich własnych dzieci tylko mnie utwierdziło w tym przekonaniu. Zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym staram się, aby dzieci poznawały świat poprzez doświadczenia. Największą radością dla mnie jest uśmiech dziecka. Dzięki niemu wiem, że to co robię ma sens i sprawia, że uczenie się nowych rzeczy nie sprawia problemów. Interesuje się sportem oraz plastyką i rękodziełem.

Pani Edyta

 • Jestem studentką Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna.

Uczęszczałam do Liceum Plastycznego w Bielsku-Białej, co bardzo pomaga mi w  pracy z dziećmi. Już jako nastolatka pracowałam w wolontariacie na półkoloniach, feriach, świetlicach czy festynach szkolnych. Od tego czasu zapragnęłam pracować z dziećmi, gdyż uświadomiłam sobie, że daje mi to ogromne szczęście i satysfakcję. Codziennie spotykam się z  dziećmi i cieszy mnie , kiedy wspólnie odkrywamy świat.

Sama interesuję się sztuką, rysunkiem, malarstwem i fotografią. Uwielbiam podróżować oraz spędzać czas na łonie natury.

Pani Ola

 • Magister – Pedagogika – Edukacja Wczesnoszkolna i Sztuka

  Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika, w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i sztuki

Doświadczenie zdobywałam na praktykach i warsztatach gdzie miałam możliwość pracy z dorosłymi i dziećmi niepełnosprawnymi oraz podczas długoletniego pobytu w Wielkiej Brytanii, pracując z dziećmi w różnym wieku.

Jestem doświadczoną i szczęśliwą mamą czwórki wyjątkowych dzieci więc praca w przedszkolu jest dla mnie nie tylko pasją ale także spełnieniem marzeń.
Uwielbiam to miejsce ale przede wszystkim uwielbiam dzieci.

Według mnie dzieci pragną ciepła, uwagi i zrozumienia.
Należy dać im poczuć, że są ważne, być dla nich wzorem, opiekować się z sercem, empatią oraz posiadać przy tym nieograniczone pokłady cierpliwości a rozumienie ich wewnętrznego świata i wnikanie w ich uczucia warunkuje doborem odpowiednich metod wychowania i nauczania.

W wolnych chwilach zatracam się w ciekawej książce.
Lubię też aktywnie spedzać czas podróżujac z dziećmi, pokazując im świat oraz różnorodne kultury i obyczaje..

Pani Karolina

 • URLOP MACIERZYŃSKI
 • Magister – Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna

  Licencjat – Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna
  i Wychowanie Przedszkolne

Jestem magistrem o specjalności „Edukacja elementarna z terapią pedagogiczną” ukończonej na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.
Wcześniejsze studia polonistyczne porzuciłam ze względu na odnalezienie własnego powołania, którym jest praca z dziećmi. Przebywanie z nimi sprawia mi mnóstwo przyjemności, uczy ciągłej pomysłowości i kreatywności ponieważ nigdy nie wiadomo, czym zaskoczy nas dziecko. Praca w przedszkolu daje mi spełnienie oraz satysfakcję ponieważ wiem, że jestem komuś potrzebna, cieszę się widząc codziennie uśmiechy na twarzach podopiecznych i staram się, by nie schodziły z ich buzi przez cały dzień. Przebywanie tak często w towarzystwie najmłodszych pozwala na pielęgnowanie wewnętrznego dziecka, które każdy z nas ma w sobie, lecz nie zawsze o tym pamięta. W pracy z dziećmi kieruję się zasadą, aby każde z nich robiło rzeczy, które go cieszą, rozwijają i kształtują jego zdolności.

Pani Angelika

 • URLOP MACIERZYŃSKI

Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam na licznych praktykach w różnych placówkach oraz w pracy w przedszkolu. Czas spędzony z dziećmi to wyjątkowe chwile, które sprawiają, że to co robię nie jest wyłącznie obowiązkiem, a szczerą przyjemnością. To co uważam, za najbardziej wartościowe w kontakcie z dzieckiem, to możliwość obustronnej nauki i rozwoju. Wierzę, że właśnie dzięki tym najmłodszym lepiej poznajemy samych siebie, co następnie pozwala nam z jeszcze większą starannością i dbałością pomagać im w poznawaniu świata. W pracy dążę do tego by każda z naszych pociech wbiegała uśmiechnięta do sali, nie mogąc doczekać się kolejnego dnia w przedszkolu.

Prowadzący zajęcia dodatkowe

 • FOOTBALL ACADEMY – piłka nożna
 • mgr SEBASTIAN CHMIEL – rytmika
 • mgr ADRIANNA MAZUR – język angielski
 • JUSTYNA HOWDEN –  zajęcia z native speakerem
 • mgr JADWIGA NABIELSKA – gimnastyka korekcyjna
 • mgr MAJA KOZIOŁ – taniec
 • SAMANTA KLIŚ, DOROTA WRÓBEL – szachy
 • diakon MACIEJ PAWLIK – religia
 • JUSTYNA HOWDEN –  karate

SPECJALIŚCI:

 • mgr DOMINIKA SZEWIECZEK – psycholog
 • mgr PATRYCJA RYCHTA – pedagog
 • mgr ANETA ORAWIEC – logopeda
 • mgr BEATA CZUB – fizjoterapeuta
 • mgr PATRYCJA RYCHTA – surdopedagog

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress